My School of English - Angielski Orle, Wejherowo, Góra

+48 796-661-802 info@myenglish.com.pl

O szkole

Dokładamy wszelkiej staranności aby zajęcia odbywały się w warunkach dogodnych dla Państwa oraz Państwa dzieci. Dlatego grupy, w których nauczamy są małe, tak by każdy mógł aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Oferujemy zajęcia w mini grupach( 2-3 osoby), zajęcia w grupach regularnych (4-6 osób) oraz zajęcia indywidualne.

Metoda nauczania w My School of English kładzie nacisk na wszystkie pięć umiejętności językowych:

• komunikowanie się w języku obcym,
  • umiejętność słuchania ze zrozumieniem,
  • czytanie,
  • pisanie,
  • poprawność językową.

Wszystkie te umiejętności są niezbędne aby móc czerpać radość ze znajomości języka obcego. Równie ważna jest atmosfera w jakiej prowadzone są zajęcia. Przyjazne nastawienie do ucznia w szkole My School of English pozwala na przełamanie barier językowych oraz zachęca do nauki języka obcego.

Uczniowie mogą korzystać z biblioteczki szkolnej, w której znajdują się klasyki literatury, słowniki oraz materiały egzaminacyjne. Na zajęciach korzystamy również z programów multimedialnych, które znacznie urozmaicają naukę oraz zachęcają do wykorzystania komputera w nauce języka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły My School of English.

Zapraszamy na kursy języka angielskiego w Wejherowie. Nasze pomieszczenia dostosowaliśmy dla Twojego komfortu. Lekcje angielskiego w Wejherowie prowadzone są w komfortowej sali wyposażonej w wygodne meble i bogatą bibliotekę książek. W poczekalni kursanci mogą wygodnie oczekiwać na swoje zajęcia korzystając z biblioteki książek oraz prasy. Sala wyposażona jest m.in w ksero oraz laptop i telewizor - sprzęt do obsługi multimedialnych pomocy dydaktycznych.